top of page

Partneři klubu

Děkujeme všem partnerům, týmům golfových resortů a mediálním partnerům

za spolupráci při organizaci akcí našeho klubu.

Poděkování patří i všem účastníkům turnajů a společenských akcí.

Royal Golf Club Mariánské Lázně

Spolupracovat s nejvýznamnějším českým golfovým klubem a nejstarším hřištěm je pro náš skotský klub velkou ctí. Už proto, že otevření hřiště se v roce 1905 zúčastnil britský král Edward VII., v roce 1935 se vítězem prvního Otevřeného mistrovství ČSR stal Skot Mark Seymour, v roce 2003 udělila královna Alžběta klubu titul "Royal" i proto, že oslav 100 let klubu se v roce 2005 zúčastnil princ Edward ...

Je také symbolické, že k seznámení spoluzakladatelů Whisky&Kilt Golf Clubu Milana Hroudy a Vaška Routa došlo právě v Mariánských Lázních při jejich spolupráci na prvním českém skotsky stylizovaném turnaji John Letters Classic v roce 2002 ...

Od roku 2018 zda našel své domácí prostředí jeden z nejvýznamnějších turnajů našeho klubu, a to Czech RAF Golf Trophy, jako vzpomínková akce na počest českých a slovenských letců ve službách RAF za 2. světové války.

Golf Club Cihelny

Na Cihelnách má náš klub druhý "domov". Jedním z důkazů je stálé umístění vlajky našeho klubu na jamce č.9 a symbolické umístění skotské vlajky v recepci resortu. Partnerství začalo díky 1. prezidentovi našeho klubu a jsme velice rádi, že pokračuje dál. V Cihlenách se také začala psát tradice Memoriálu Milana Hroudy jako vzpomínkového turnaje na našeho zakladatele a prvního prezidenta WKGC.

Hra v kiltu zde není neobvyklá a díky prostředí a specifickému podnebí jakoby sem patřila. Zejména dubnová a říjnová hra silně připomíná atmosféru golfu ve Skotsku.

Golf Club Český Krumlov

Golf Club Český Krumlov je vyznavačům kiltů, skotské, golfu a kombinaci všech těchto atributů zaslíben ... Krásné a zábavné linksové hřiště, vlastní palírna, nabídka skotských whisky v klubovně, pravidelné Skotské dny restaurace Svachovka plné gastronomických lahůdek i stádo oveček u jamky č.2 i profesionální a milý tým resortu vytvářejí dojem, že jste někde u Glasgow a ne na jihu Čech! Navíc spřátelený ZAPA Bar v centru Českého Krumlova je jedním z největších specialistů na whisky ... Hned několik společných akcí našich klubů i "skotsky" významné zvýhodnění green fee našich členů znamená, že důvodů vyrazit do Krumlova máte hned několik!

MARKS & SPENCER LONDON

Marks and Spencer, úspěšná britská společnost, oblíbená mezi miliony zákazníky po celém světě, nabízí vysoce kvalitní stylovou módu, kosmetiku a delikátní potraviny. Díky Marks and Spencer je styl našich turnajů dotvořen jedinečnými skotskými máslovými Allbutter Shortbread v mnoha provedeních a pramenitou Highland skotskou vodou. Dvě máslové sušenky vám dodají energii na celý turnaj ... Ale ty zbylé hned sníte také, protože neodoláte ... :-)

Ve všech prodejnách potravin Marks and Spencer ale najdete také stovky dalších skvělých kulinářských lahůdek "Made in Great Britain" v prémiové kvalitě!

RÉMY COINTREAU

Rémy Cointreau Group je jedním z hlavních hráčů na globálním trhu s lihovinami a s portfoliem prémiových značek, mezi které patří zejména koňaky Rémy Martin a Louis XIII., likéry Cointreau a Passoa, řecká specialita Metaxa, rum Mount Gay Rum, francouzská brandy St. Rémy, skotské single malt whisky Bruichladdich, Port Charlotte, Octomore a gin The Botanist. Značky skupiny jsou distribuovány po celém světě prostřednictvím vlastní sítě.

Díky Rémy Cointreau jsou turnaje Whisky&ilt Golf Clubu vyšperkovány ochutnávkami skotských whiskky GLENFIDDICH, GRANT´S, Monkey Shoulders a irské whisky TULLAMORE DEW i věcnými cenami pro nejlepší účastníky.

GLENMUIR 1891 a SUNDERLAND OF SCOTLAND

GLENMUIR 1891 a SUNDERLAND OF SCOTLAND jsou skotské značky, které se už 129 let, respektive 94 let, starají o to, aby golfistky a golfisté hráli v suchu a teple ... I proto je GLENMUIR 1891 od roku 1987 dodavatelem oblečení pro evropský tým Ryder Cupu. 

Please reload

bottom of page