Partneři klubu

Děkujeme všem partnerům, týmům golfových resortů a mediálním partnerům

za spolupráci při organizaci akcí našeho klubu.

Poděkování patří i všem účastníkům turnajů a společenských akcí.

Royal Golf Club Mariánské Lázně

Spolupracovat s nejvýznamnějším českým golfovým klubem a nejstarším hřištěm je pro náš skotský klub velkou ctí. Už proto, že otevření hřiště se v roce 1905 zúčastnil britský král Edward VII., v roce 1935 se vítězem prvního Otevřeného mistrovství ČSR stal Skot Mark Seymour, v roce 2003 udělila královna Alžběta klubu titul "Royal" i proto, že oslav 100 let klubu se v roce 2005 zúčastnil princ Edward ...

Je také symbolické, že k seznámení spoluzakladatelů Whisky&Kilt Golf Clubu Milana Hroudy a Vaška Routa došlo právě v Mariánských Lázních při jejich spolupráci na prvním českém skotsky stylizovaném turnaji John Letters Classic v roce 2002 ...

Od roku 2018 zda našel své domácí prostředí jeden z nejvýznamnějších turnajů našeho klubu, a to Czech RAF Golf Trophy, jako vzpomínková akce na počest českých a slovenských letců ve službách RAF za 2. světové války.

Golf Club Cihelny

Na Cihelnách má náš klub druhý "domov". Jedním z důkazů je stálé umístění vlajky našeho klubu na jamce č.9 a symbolické umístění skotské vlajky v recepci resortu. Partnerství začalo díky 1. prezidentovi našeho klubu a jsme velice rádi, že pokračuje dál. V Cihlenách se také začala psát tradice Memoriálu Milana Hroudy jako vzpomínkového turnaje na našeho zakladatele a prvního prezidenta WKGC.

Hra v kiltu zde není neobvyklá a díky prostředí a specifickému podnebí jakoby sem patřila. Zejména dubnová a říjnová hra silně připomíná atmosféru golfu ve Skotsku.

Golf Club Český Krumlov

Golf Club Český Krumlov je vyznavačům kiltů, skotské, golfu a kombinaci všech těchto atributů zaslíben ... Krásné a zábavné linksové hřiště, vlastní palírna, nabídka skotských whisky v klubovně, pravidelné Skotské dny restaurace Svachovka plné gastronomických lahůdek i stádo oveček u jamky č.2 i profesionální a milý tým resortu vytvářejí dojem, že jste někde u Glasgow a ne na jihu Čech! Navíc spřátelený ZAPA Bar v centru Českého Krumlova je jedním z největších specialistů na whisky ... Hned několik společných akcí našich klubů i "skotsky" významné zvýhodnění green fee našich členů znamená, že důvodů vyrazit do Krumlova máte hned několik!

MARKS & SPENCER LONDON

Marks and Spencer, úspěšná britská společnost, oblíbená mezi miliony zákazníky po celém světě, nabízí vysoce kvalitní stylovou módu, kosmetiku a delikátní potraviny. Díky Marks and Spencer je styl našich turnajů dotvořen jedinečnými skotskými máslovými Allbutter Shortbread v mnoha provedeních a pramenitou Highland skotskou vodou. Dvě máslové sušenky vám dodají energii na celý turnaj ... Ale ty zbylé hned sníte také, protože neodoláte ... :-)

Ve všech prodejnách potravin Marks and Spencer ale najdete také stovky dalších skvělých kulinářských lahůdek "Made in Great Britain" v prémiové kvalitě!

RÉMY COINTREAU

Rémy Cointreau Group je jedním z hlavních hráčů na globálním trhu s lihovinami a s portfoliem prémiových značek, mezi které patří zejména koňaky Rémy Martin a Louis XIII., likéry Cointreau a Passoa, řecká specialita Metaxa, rum Mount Gay Rum, francouzská brandy St. Rémy, skotské single malt whisky Bruichladdich, Port Charlotte, Octomore a gin The Botanist. Značky skupiny jsou distribuovány po celém světě prostřednictvím vlastní sítě.

Díky Rémy Cointreau jsou turnaje Whisky&ilt Golf Clubu vyšperkovány ochutnávkami skotských whiskky GLENFIDDICH, GRANT´S, Monkey Shoulders a irské whisky TULLAMORE DEW i věcnými cenami pro nejlepší účastníky.

GLENMUIR 1891 a SUNDERLAND OF SCOTLAND

GLENMUIR 1891 a SUNDERLAND OF SCOTLAND jsou skotské značky, které se už 129 let, respektive 94 let, starají o to, aby golfistky a golfisté hráli v suchu a teple ... I proto je GLENMUIR 1891 od roku 1987 dodavatelem oblečení pro evropský tým Ryder Cupu. 

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now