top of page

Akce klubu v letní sezóně 2019

Kromě série Whisky&Kilt Golf Club Tour, kterou pro Vás pořádáme vždy ve spolupráci s některým z českých klubů a s některým z partnerů, zahrnuje kalendář akcí 2019 také jeden speciální turnaj ve spolupráci s Royal Golf Clubem Mariánské Lázně, turnaj spojený se Skotskými hrami Sychrov a samostatné Otevřené mistrovství klubu na rány (GLENFIDDICH SCOTTISH OPEN 2018), ale také několik doprovodných společenských akcí, vždy spojených s některým turnajem.

Do konce dubna zadáme všechny turnaje na serveru ČGF, kde se také budete moci REGISTROVAT. Ale nebojte se, průběžně Vás budeme na všechny akce upozorňovat v klubovém Newsletteru. Mrkněte ale předběžně na všechny akce, protože ubytování v některých atraktivních lokalitách může být brzy vyprodané ...

 

20/04/2019

GR Jezera, Ostrožská Nová Ves

Skotské Velikonoce na Slovácku

Dva nádherné styly se potkají na Velikonoce - skotské kilty a Slovácké kroje, skotské dudy a cimbálovka, whisky a moravské víno ... Turnaj jednotlivců, stylové občerstvení i odpoelední oběd po hře. NEDĚLE - na rány brutto a Stableford Netto, postupný start. REGISTRACE na serveru ČGF.

 

27/04/2019

Golf & Spa Resort Cihelny

Skotské kilty na Cihelnách

Na Cihelnách má náš klub druhý "domov" ... A turnaje v kiltech zde získaly spoustu příznivců. Turnaj je součástí klubové série GC CIhelny. Neděle - postupný start, Stableford netto a na rány netto. Registrace na serveru ČGF.

 

03/05/2019

GC Český Krumlov

Skotské kilty v Českém Krumlově

Dnes už tradiční zahájení sezóny resortu v Českém Krumlově, kde se náš klub cítí skvěle - palírna whisky, výborné domácí pivo i kuchař se zkušenostmi ze Skotska jsou pro nás zárukou stylové atmosféry ... NEDĚLE - hra tříčlenných týmů Texas Scramble, postupný start. Registrace a detaily na serveru ČGF. 

23/05/2019

Golf & Spa Resort Cihelny

Whisky&Beer Golf Festival a RYDER CUP Skotsko vs. Bavorsko

Dvoudenní akce (pátek 24. až sobota 25.května 2019) a dvě akce v jedné:

1) dvoudenní turnaj jednotlivců, kde každý z účastníků reprezentuje buď Česko, Bavorsko nebo Skotsko. Bavorský tým bude z větší části tvořen členy Golf Clubu Schwanhof, skotský tým příznivci našeho klubu a český tým bude mít základ v členech GC Cihelny.

2) dvoudenní RYDER CUP Skotsko vs. Bavorsko - skotský tým bude sestaven ze 12 členů našeho klubu, bavorskou reprezentaci sestaví GC Schwanhof. Hra v kiltech a lederhosen je součástí stylu tohoto výjimečného utkání.

PÁTEK a SOBOTA, turnaj jednotlivců Stableford Netto, RYDER CUP ve jamkových formátech foursome, fourball a singles.

Součástí akce je páteční večerní párty s českou, bavorskou a skotskou muzikou, ochutnávkami českých a bavorských piv a skotské whisky a stylovým cateringem.

Registraci a podmínky účasti upřesníme.

14/06/2019

GC Groshoff (Broumov)

Kilty vs. Lederhosen na Groshoffu

Loňská premiéra tohoto jedinečného utkání byla skvělá! Také výsledek (na ránu nerozhodný!) dokonale zapadal do parádní atmosféry. A i když oba týmy, jinak stylem zcela rozdílné, spojovaly jen bílé podkolenky :-), celý den jsme si užívali!

SOBOTA, postupný start, registrace na serveru ČGF.

28/06/2019

Royal GC Mariánské Lázně

SCOTTISH ROYAL TROPHY

Od loňska je tato akce, připravená ve spolupráci s královským klubem v Mariánských Lázních, jistě nejprestižnějším klubovým turnajem. A také největším! Vloni se ho zúčastnilo 85 hráček a hráčů. V Čechách neexistuje stylovější místo - spojení klubu s britskou královskou rodinou společně se stylem hřiště a klubu tvoří neopakovatelnou atmosféru ...

SOBOTA - postupný start, Stableford Netto, Registrace na serveru ČGF. 

12/07/2019

GC Lázně Kynžvart

Skotské kilty na Kyžvartu

Skotská premiéra na nádherném a herně atraktivním hřišti v úžasné přírodě. Těšte se na každou jamku, budete si je jistě dlouho pamatovat ... :-). Sobota, postupný start, na rány a Stableford netto.

22/08/2019

GC Grabštejn

GLENFIDDICH Skotské hry Sychrov OPEN

Po několika letech se Skoti vrací na Grabštejn! A hned s turnajem, který je součástí největšího svátku skotské kultury ve střední a východní Evropě - Skotských her na zámku Sychrov. Pár skotských turnajů jsme pod starobylým Grabštejnem zažili a tak se dá očekávat našlapané startovní pole, spousta kiltů, dokonale připravené hřiště a skvělý Scottish Stew (úžasný guláš) týmu klubovny ... Pátek, postupný start, na ráány brutto a Stableford netto, registrace na serveru ČGF.

23/08/2019

Zámek Sychrov

Největší česká prezentace golfu v rámci Skotských her Sychrov

Na zámku Sychrov to vše před 4 lety začalo - první prezentace golfu v rámci Skotských her 2015 na Sychrově byla zároveň zakládající akcí našeho klubu. Letos se opět pokusíme co největšímu počtu z 8 tisíc návštěvníků her představit starobylou hru gentlemanů formou ukázkových tréninků, soutěží a opět i exhibičním soubojem 3 golfistů a 3 lukostřelců. Vloni aplaudovala nabitá přírodní tribuna už s téměř třemi sty diváky tomu, jak golfové míčky i šípy létaly na 90 metrů vzdálený praporek ... Skvělá atmosféra a skvělá propagace golfu i našeho klubu!

(SOBOTA - od 9h do noci)

14/09/2018

Royal GC Mariánské Lázně

CZECH RAF GOLF TROPHY

Druhý ročník projektu, jehož hlavním cílem je vzpomínka na československé letce v Royal Air Force za druhé světové války. Vloni se akce zúčastnilo 108 hráčů a řada hostů a atmosféra, umocněná letouny Spitfire na zemi před starobylou klubovnou i na nebi při emotivním zahájení turnaje, byla neuvěřitelná ... Zlatým hřebem dne byl několikanásobný přelet letky Gripenů letectva Armády ČR! Více informací o projektu, a od 1.5.2019 také registrace, na www.czechrafgoltrophy.cz

21/09/2019

GC Olomouc

Skotsko v Olomouci

Naše moravská klubová sekce už vloni tvořila jádro nejen skotského turnaje na Vésce, ale také předturnajové párty ve skotském baru Black Stuff v centru Olomouce! Letos bude mít akce stejný scénář: sobota eventuelní tréninkové kolo, zcela jistě skotský večírek v Black Stuff, neděle turnajová hra ... :-) Neděle, postupný start, Stableford netto i na rány brutto, registrace na serveru ČGF.

03/10/2019

Benátky nad JIzerou (hřiště Dýmač, PAR 3)

GRANT´S Whisky&Kilt Golf Club Matchplay 2019

Premiérové mistrovství Whisky&Kilt Golf Clubu ve hře na jamky. Z pochopitelných důvodů je tato akce určena jen členům klubu ... Na devitijamkovém hřišti Dýmač (2x par 4, 7x par 3) odehrajeme mistrovství během jednoho dne! 

Pátek, jamkovka

04/10/2019

Twin Chapels Vinoř

GLENFIDDICH SCOTTISH OPEN 2018

Mistrovství každého klubu na rány je svátkem pro všechny členy klubu, bez ohledu na šance zvítězit. Ale v případě našeho SCOTTISH OPEN je svátkem i pro mnoho našich příznivců a přátel. SOBOTA, postupný start, na rány brutto i Stableford Netto, registrace na serveru ČGF.

Please reload

bottom of page