top of page

Akce klubu v letní sezóně 2020

Pro letošní sezónu Whisky&Kilt Golf Club jsme připravili sérii turnajů, které pořádáme vždy ve spolupráci s některým ze spřátelených klubů. Začátek sezóny je jako v celé společnosti poznamenán omezeními v důsledku epidemie. Ale omezení se pomalu rozvolňují a počasí láká na upravené greeny. Pouze jeden turnaj ve spolupráci s GC Cihelny v původně plánovaném termínu 26.4. jsme museli zrušit. Budeme pro něj hledat jiné vhodné datum, abychom vás neošidili o hru na krásném hřišti s trvale umístěnou skotskou vlajkou na 9. jamce.

Jednotlivé turnaje budou standardně vypisované ne serveru ČGF vždy ve spolupráci se spolupořádajícím klubem, abyste se mohli včas přihlásit.

Aby snad některý důležitý termín našich turnajů neunikl vaší pozornosti a zanesli jste si ho do svých golfových diářů včas, přinášíme seznam v tuto chvíli známých termínů turnajů.

V případě, že bychom zařadili nový turnaj na některém z dalším hřišti, budeme tento seznam průběžně doplňovat.

 

 

23/05/2020

Royal Golf Club Mariánské Lázně

RGCML + Whisky&Kilt GC by JuCad

Společný klubový turnaj - poprvé v letošní sezóně na registrovaném turnaji se hraje v kiltu s ochutnávkou whisky.

Hraje se turnaj jednotlivců 1x18 jamek na rány.

Před hrou budou k dispozici kilty k zapůjčení.

Registrace probíhá na serveru ČGF až do zaplnění omezeného počtu účastníků (v souladu s platnými omezeními).  

12/06/2020

GC Olomouc

GRANT'S Skotské léto v Olomouci

Naše moravská klubová sekce stejně jako v loňském roce tak i letos pomohla zorganizovat skotský letní turnaj ve spolupráci s GC Olomouc ve znamení GRANT'S Whisky. Nebude chybět ani páteční předturnajové ladění formy ve vybraném baru v centru Olomouce.

Registrace bude na serveru ČGF, kilty budou k zapůjčení před hrou a s inspirací na ubytování jistě pomohou zástupci moravské sekce. 

26/06/2020

Golf&Spa Resort Cihelny

MEMORIÁL MILANA HROUDY

V loňském roce jsme na hřišti v Cihelnách založili novou tradici na počest 1. prezidenta a zakladatele Whisky&Kilt Golf Club v podobě turnaje s názvem "Memoriál Milana Hroudy".

V letošním roce se turnaj uskuteční opět v Golf&Spa Resortu Cihelny, a to na konci června, kdy tomu bude rok, kdy Milan odešel do golfového nebe.

Registrace na turnaj bude standardně na serveru ČGF.

Přijďte si zahrát do téměř domáckého prostředí v kiltu a zavzpomínat na Milana.

13/08/2020

Kotlina - Terezín

Rotary Club Most + WKGC charitativní turnaj

Nově jsme letos zařadili do programu našich akcí společný charitativní turnaj Rotary Club Most a Whisky&Kilt Golf Club. Hrát budeme na hřišti Kotlina-Terezín a bude připraven i doprovodný program. Organizaci za náš klub má na starosti naše severočeská sekce :-) ... Hrát se bude v pátek, postupný start od 10:00, Stableford ve společné kategorii, registrace na serveru ČGF.

27/08/2020

Grabštejn

Skotské hry Sychrov OPEN 2020

Tradičně jsme připravili spolu s organizátory Skotských her golfový turnaj, který předchází samotným hrám a je tak součástí největšího svátku skotské kultury ve střední a východní Evropě - Skotských her na zámku Sychrov. Je to opravdu velký skotský svátek v České republice, a tak se dá očekávat našlapané startovní pole, spousta kiltů, dokonale připravené hřiště ... Pátek, postupný start, na ráány brutto a Stableford netto, registrace na serveru ČGF.

28/08/2020

Zámek Sychrov

Prezentace golfu v rámci Skotských her Sychrov

Na zámku Sychrov to vše před 5 lety začalo - první prezentace golfu v rámci Skotských her 2015 na Sychrově byla zároveň zakládající akcí našeho klubu. Letos se opět pokusíme co největšímu počtu návštěvníků her představit starobylou hru gentlemanů formou ukázkových tréninků, soutěží a opět i exhibičním soubojem golfistů a lukostřelců. Bohužel je pravděpodobné, že dojde k omezení počtu účastníků v důsledku vládních opatření na hromadných akcích. Nicméně my tam budeme a i v omezených podmínkách se návštěvníkům budeme věnovat. Vloni aplaudovali přítomní diváci, jak golfové míčky i šípy létaly na 90 metrů vzdálený praporek ... Skvělá atmosféra a skvělá propagace golfu i našeho klubu!

(SOBOTA - od 9h do noci)

12/09/2020

Royal GC Mariánské Lázně

CZECH RAF GOLF TROPHY

3. ročník projektu, jehož hlavním cílem je vzpomínka na československé letce v Royal Air Force za druhé světové války. 1. ročníku se akce zúčastnilo 108 hráčů a řada hostů a atmosféra, umocněná letouny Spitfire na zemi před starobylou klubovnou i na nebi při emotivním zahájení turnaje, byla neuvěřitelná ... Zlatým hřebem dne byl několikanásobný přelet letky Gripenů letectva Armády ČR! Více informací o projektu.

V loňském roce jsme ve 2. ročníku zachovali tradici, kterou v RGCML založil Milan Hrouda a v letošním roce bude Czech RAF Golf Trophy navazovat na oslavy 115. výročí založení Royal Golf Clubu Mariánské Lázně.

27/09/2020

GC Český Krumlov

GLENFIDDICH SCOTTISH OPEN 2020

Mistrovství každého klubu na rány je svátkem pro všechny členy klubu, bez ohledu na šance zvítězit. Ale v případě našeho SCOTTISH OPEN je svátkem i pro mnoho našich příznivců a přátel. 

V pondělí 28.9., na státní svátek Sv.Václava se skotské kilty vrací na své další spřátelené hřiště na Svachovku do Českého Krumlova. 

Hrát se bude na rány v kategorii muži a ženy a vítězové získají titul Mistr/Mistryně Whisky&Kilt Golf Clubu 2020.

Registrace bude standardně na serveru ČGF.

Please reload

bottom of page