top of page

Hrajeme golf pro Centrum Paraple!

 

Také v sezóně 2018 budeme hrát golf pro Centrum Paraple a podpoříme 007. Turnaj Golf pro Paraple v neděli 20.května na Cihelnách. ZDE najdete detaily této krásné akce za účasti opravdu významných osobností sportu a kultury v čele s Markem Ebenem. 

Nesmírně si vážíme všech, kdo se podílejí na chodu Centra Paraple. Proto jsme se rozhodli najít způsob, jak v rámci každé klubové golfové i společenské akce, vytvořit zisk pro Paraple.

Část startovného, nebo vstupného, a speciální soutěže při turnajích se budou vždy, po celou sezónu, ukládat na virtuální konto, abychom v závěru roku výslednou částku předali Centru Paraple.

Chceme vyjádřit podporu těm, kdo každý den bojují s mnohem závažnějším hendikepem, než je ten náš golfový ...

aktuální částka pro Centrum Paraple: 50.150 Kč

 

Předem děkujeme všem, kdo účastí na klubových akcích, a tím podpoří Centrum Paraple s námi!

Děkujeme také prvním českým golfovým novinám HRAJEME GOLF za mediální podporu našich projektů.

 

 

 

 

21.srpna 2015 - Všechno to začalo na Skotských hrách Sychrov 2015 - benefiční soutěž návštěvníků her a exhibiční souboj golfisty a lukostřelce vynesl pro Centrum Paraple prvních 3.300 Kč ...

 

8.ledna 2016 - Hrajeme Grant´s Indoor Golf Tour pro Paraple! Série 5 turnajů na simulátorech GR Černý Most za podpory společnosti RÉMY-COINTREAU a její skotské Grant´s. Konečný výtěžek účastníků Tour je 7.050 Kč. Více ZDE.

20.srpna 2016 - také 16.Skotské Hry přinesly v rámci velké prezentace golfu pro Centrum Paraple výtěžek - 3.500 Kč.

5.května 2017 - první klubový turnaj sezóny 2017 v Golf Clubu Hluboká nad Vltavou přinesl 7.500 Kč pro Centrum Paraple! Děkujeme všem, kdo se zúčastnili vložené soutěže o lahev skotské Glenfiddich!

18.8.2017 - druhý ročník turnaje Skotské hry Sychrov Open na Ypsilonce přinesl díky skvělé partě účastníků při "vložence" na tříparové jamce č.6 částku 8.500 Kč! Stačilo být maximálně druhou na greenu a mít štěstí při losu a jedna ze dvou šestnáctiletých skotských měla nového majitele ... Děkujeme značce Glenfiddich a Restaurace Ypsilon Golf Resortu Liberec!

19.8.2017 - prezentace golfu v rámci 17.Skotských her Sychrov díky všem, kdo s námi trénovali, soutěžili a sázeli na vítěze souboje golfistů a lukostřelců získala pro Centrum Paraple částku 7.100 Kč

14.10.2017 - 3.SCOTTISH OPEN, neboli Otevřené mistrovství Whisky&Kilt Golf Clubu na Grabštejně, s nádhernou účastí 48 hráček a hráčů přineslo díky účasti většiny účastníků ve vložené soutěži o 2 lahve "dvanáctky" GLENFIDDICH na tříparové "třináctce" částku rovných 9.000 Kč! Z toho 3tis. byl vklad našeho klubu, 6tis. dali ve vkladu hráčky a hráči turnaje. Děkujeme všem účastníkům, skotské GLENFIDDICH za tekuté ceny a MARKS&SPENCER LONDON za občerstvení do turnaje, díky kterému jsme mohli ušetřené peníze věnovat na dobrou věc.

1.5.2018 - Svatoondřejský kříž v Klášteru Teplá, přinesl Parapleti 2.200 Kč jako výtěžek Trouble Shotu po turnaji, hraném ve skvělé atmosféře prakticky všemi účastníky třetího týčka na devátý green skrz (nebo kolem) praporu all4GOLF ... :-) Vítěz si tradičně odnesl lahev skotské a my děkujeme všem za podporu!

bottom of page