top of page

Fotogalerie

Archiv

18.8..2018 - Skotské hry Sychrov 

Už čtyřikrát - stejné místo, stejný obrovský zájem o golf, stejné vedro, ale pokaždé skvělá zábava a pocit, že jsme zase něco udělali pro český golf a propagaci toho pravého skotského ... Souboj tří golfistů a tří lukostřelců je vždy ozdobou celého dne, ale letošní vítězství golfistů (15cm od vlajky na 90m) proti 120cm lukostřelců se muselo líbit všem divákům na zaplněné přírodní tribuně ...

23.6.2018 - Kilty vs. Lederhosen - Grosshof

Historicky prvním oficiálním utkáním týmů golfistů ve skotských kiltech a německých lederhosen jsme založili skvělou tradici! Broumovský klub je pověstný nejen dokonalou péčí o rodinnou devítku, ale hlavně skvělou atmosférou všech akcí! Letos skončilo utkání symbolickou remízou, snad proto, že oba týmy spojovaly bílé podkolenky :-), a tak se také vy můžete příští rok přidat k jednomu z týmů a užít si krásnou atmosféru!

30.6.2018 - SCOTTISH ROYAL TROPHY

Největší skotský golfový turnaj, jaký české greeny kdy viděly, jsme společně s Royal Golf Clubem Mariánské Lázně připravili pro rekordních 85 hráček a hráčů! Dokonalá atmosféra s většinou pánů hrajících v kiltech, skotskou a irskou whisky od rozbřesku do setmění, s pravým Haggisem i máslovými Shortbread, skotskou polévkou a samozřejmě skotským dudákem i irskou kapelou do pozdního odpoledne. Královskému golfovému klubu a jeho 113ti letému hřišti tahle akce prostě slušela!

17.8..2018 - Skotské hry Sychrov OPEN

Náš nejstarší turnaj by měl letos na dortu pět svíček a tak jsme malé kulatiny oslavili cannon startem a dvěma desítkami dalších kiltů k zapůjčení navíc! Pravda, 30st ve stínu není typické počasí pro okolí Glasgow, ale všichni účastníci nesli kilty i "nepříznivé" počasí statečně :-), a účastí ve vložené soutěži věnovali Centru Paraple 7.300 Kč! Děkujeme resortu Ypsilon Golf Liberec za dokonalé služby, lukostřelcům Eddiemu a Ajutovi za skvělý souboj s golfisty a těšíme se na turnaj v roce 2019!

28.4.2018 - Lázně Bohdaneč

První turnaj sezóny a hned opět čtyřicítka účastníků! Počasí nám sice nepřálo, jelikož nepršelo :-), ale hru na krásně připraveném hřišti nám to nezkazilo ... Jen doufáme, že pokud budeme v Bohdanči hrát i napřesrok, bude větší zájem o půjčování kiltů ... :-) Hned z první fotky ale vidíte, jaká pohoda panuje na našich turnajích! Že se umíme dobře posilnit na hru a místo drivingu si dáme pár rugbyových mlýnů. Pro další turnaj si navíc připravujeme naší speciální skotskou Hakku ... Těšte se :-) !

1.5.2018 - GC Klášter Teplá

Modrobílý svatoondřejský kříž zavlál o svátečním úterku v sousedství premonstrátského Kláštera Teplá na znamení, že všichni, kdo mají rádi Skotsko, kilty, golf a skotskou, zde slaví nejstarší hru gentlemanů ... Obrovské překvapení v podobě nádherné atmosféry nám připravili všichni účastníci i tým GC Klášter Teplá, a jak je vidět z fotografií, všichni si den na golfu v kiltech užívali ... Ostatně, na dostřel drajvem a sedmičkou od Mariánských Lázní golf v Čechách začínal!

8.5.2018 - Český Krumlov

Jedna z premiér skotských turnajů na českých hřištích už nyní znamená založenou tradici, protože Golf Club Český Krumlov je pro nás jednak zárukou dokonalých turnajových služeb i kvality hřiště, ale především skvěle "skotsky" naladěných členů a přátel klubu! To, že na Svachovce je palírna whisky, ráno vás probouzí bečení oveček a šéfkuchař s mnohaletou praxí ze Skotska vaří nejlepší Cullen Skink, čili polévku z čerstvé skotské tresky, je jen bonus ... 

23.3.2018 - "Zažijte Velkou Británii"

Tisíce návštěvníků ochutnávalo Velkou Británii v pátek 23.března na Malostranském náměstí díky Britskému velvyslanectví v Praze a Britské obchodní komoře. Nechyběla žádná z lahůdek "Made in UK", whisky, gin, londýnský double-decker, ale absolutním vrcholem (hned třikrát!) bylo společné vystoupení Royal Edinburgh Military Tattoo a Ústřední hudby Armády ČR! Náš klub atmosféře přispěl ukázkou golfu nejmenším návštěvníkům a jejich rodičům. A bylo jich několik set a my jsme měli radost z jejich nadšení a zápalu! Bylo nám ctí a potěšením být u toho!

5.5.2017 - Hluboká nad Vltavou

Hned úvodní akce sezóny 2017 nasadila laťku hodně vysoko ... :-) Využili jsme nabídku Golf Clubu Hluboká nad Vltavou ke společné akci a výsledkem byla skvělá atmosféra, perfektní služby klubu i restaurace a, i přes nepřízeň počasí před turnajem, dokonale připravené hřiště. Turnaj na Hluboké si proto už teď můžete do deníčků na příští sezónu napsat na pátek 4.května! Klubu přibyli další příznivci a věřme, že i účastníci dalších akcí.

19.8.2016 - Ypsilonka

Poprvé byl součástí Skotských her Sychrov golfový turnaj. Jak jinak, než v kiltech, se stylovým cateringem a dostatečným množstvím dvanáctileté skotské Glenfiddich. Dokonale připravené hřiště, jehož charakter si v ničem nezadá s většinou hřišť na skotských Highlands nejlépe sedělo Filipovi Čechurovi (73/ +1)

19.3.2016 - Texas Scramble Slapy

Zahrát si poprvé venku a vyhlásit Grant´s Indoor Golf Tour - to byly cíle turnaje na Slapech. Příjemný tým restaurace, recepce i marshallů a skvělé hřiště jistě byly důvody kvalitních výsledků i atmosféry. Vlastně jsme měli ještě jeden důvod se sejít - ohlásit výsledek benefiční části zimní Tour pro Paraple: 7.050Kč! Foto: JIří Dvořák a Slávek Fučík

8.4.2016 - Český Krumlov

Reprezentovat náš klub vyrazil tým ve složení Vašek, Mirek, Slávek a Milan do Českého Krumlova na turnaj spřátelené Whisky&Golf partičky s názvem "12 Mens of Tyne". Víc než počtem ran, resp. Stableford netto bodů, jsme se prezenovali společensky a tak můžeme čekat, že naše turnaje i klub budou mít další účastníky ...

22.10.2016 - I.Mistrovství klubu na rány

Poslední letošní oficiální akcí, a zároveň jistě tou nejvyýznamnější, bylo I.Mistrovství klubu ve hře na rány. Linksové hřiště v Benátkách nad Jizerou bylo důstojným prostředím pro historicky první klubový šampionát. Kromě 7 členů se do hry pustilo také 9 hostů a i když se hrálo za krásného, ale přeci jen výrazně podzimního počasí, tak výsledky byly důstojné významu akce. Mistrem klubu se stal Václav Hodek, Mistryní klubu Martina Věchtíková

2.6.2017 - Beroun Golf Resort

Historický den pro náš klub - při turnaji Cannon Pro Series v Berouně Golf Resortu jsme se setkali s legendou světového golfu, usměvavým Skotem Colinem Sturetem Montgomerie a předali mu čestné členství ve Whisky&Kilt Golf Clubu. Pochopitelně, že doživotní a se všemi právy řádného člena ... Neskutečný zážitek a obrovská čest pro náš klub! Už se těšíme na jeho účast na Mistrovství klubu v září na Grabštejně ... :-)

18.6.2017 - Skotské hry Sychrov Open

Přesně padesátka účastníků (!!) odehrála v sobotu 18.8. na liberecké Ypsilonce 2.ročník turnaje jako součást Skotských her Sychrov. Až na pár černých ovcí si všichni pánové užívali hru ve skotských kiltech. Všichni do jednoho ale dokonale připravené hřiště, servis restaurace a skotskou nejen k snídani ... :-)

Všem patří velký dík za účast v charitativní soutěži na tříparové "šestce", která Centru Paraple přinesla 8.500 Kč!

15.6.2017 - Panorama Golf Resort Kácov

Díky Panu Fotografovi Zdenkovi Slukovi má náš klub svou exkluzivní fotogalerii! S laskavým svolením managementu GR Panorama jsme si odehráli několik (nejhezčích) jamek a především jsme fotili a fotili ... Únava z věčného pudrování, líčení, česání a výměn triček ale stála za to a tak oficiální fotogalerie klubu, v kombinaci s fotogalerií Colina Montgomerie, brzy dostane také knižní podobu ...! 

20.8.2016 - Skotské Hry Sychrov

Jako klub bereme svou roli v českém golfu vážně, proto jsme společně s významným českým prodejcem golfového vybavení, firmou all4GOLF, prezentovali golf na 16.Skotských Hrách na zámku Sychrov. Několik set ze 7 tisíc návštěvníků her si nejen poprvé vyzkoušelo golf, ale také si zahráli svůj první "turnaj" - soutěž v přihrávce na 40m. Stejně jako vloni byl vrcholem dne souboj golfisty a lukostřelce v přesnosti "střelby" na 90m.

 
ČERTOVO

6.10.2015 - Scottish Classic 2015

Historicky první klubová akce. Hrálo se 6.října 2015 na linksovém hřišti ve Mstěticicích a pochopitelně, že v kiltech, s ochutnávkou skotské a irské whisky, se skotskou snídaní, Haggisem k obědu po 9.jamce a o stylovou putovní trofej. Třicítka účastníků si vesměs užila golf v kiltu poprvé v životě a nelitovala ... Foto: Lucie Šímová a Slávek Fučík

14.10.2017 - SCOTTISH OPEN - Otevřené mistrovství Whisky&Kilt Golf Clubu 2017

Skvělá ůčast 48 hráček a hráčů, dokonale připravené hřiště, úžasný Scottish Stew (guláš) Honzy Šefčíka a nádherné počasí - to je stručná charakteristika letošního 3.Otevřeného mistrovství klubu na hřišti GC Grabštejn. Čestný člen kubu, Colin Montgomerie sice nedorazil, a tak na nás shlížel pouze z reklamního poutače, ale i tak měla akce dokonalou skotskou atmosféru a hrály se hodnotné výsledky. Děkujeme Grabštejnu za dokonalý servis a partnerům GLENFIDDICH, all4GOLF, Mýdlo s Jelenem, a MARKS&SPENCER LONDON.

19.6.2017 - Největší česká prezentace golfu v rámci 17.skotských her Sychrov

drtivá většina z více než 5.000 návštěvníků her prošla kolem naší improvizované tréninkové louky a stovky z nich si poprvé vyzkoušely první odpaly a něco se dozvěděly o této starobylé hře gentlemanů ... Kromě tréninků se také soutěžilo a tipovalo na vítěze souboje 3 golfistů a 3 lukostřelců v přesnosti "střelby" na 80m. Tu pro sebe nakonec rozhodli lučištníci (3 stopy od vlajky), ale i golfisté zahráli skvěle (5 stop). Důležité je, že celá naše akce vynesla Centru Paraple 7.100 Kč! Všem děkujeme za účast a těšíme se na viděnou 18.srpna 2018! 

21.8.2015 - Skotské hry Sychrov 2015

Historicky první prezentace golfu na Skotských hrách Sychrov. Bezesporu historicky největší reklama pro golf v Čechách - většina ze 7.000 (!) návštěvníků her prošla kolem ukázkové jamky a improvizovaného tréninkového a ukázkového centra. Velká část z nich si golf poprvé v životě také vyzkoušela ... Foto: Slávek Fučík

bottom of page