top of page

Historie klubu

Jsme členem České golfové federace!

Od úterý 13.září je Whisky&Kilt Golf Club členem České golfové federace! Členům klubu tak můžeme nabídnout plnohodnotný turnajový servis, slevy na partnerských hřištích, ale v sezóně 2017 třeba i účast v týmu pro Ligu družstev ČGF ... Prvními akcemi pod hlavičkou ČGF je dvoudenní finále klubové Tour v Českém Krumlově 23. a 24.září, ale především historicky první Mistrovství klubu na rány v sobotu 22.října 2016 v Benátkách nad Jizerou.

Otevřena registrace na Scottish Classic v Českém Krumlově

Dvoudenní finálový turnaj 23. a 24.září v Českém Krumlově je připraven! Pozvánku najdete ZDE, registrovat se můžete na serveru ČGF ZDE. Těšit se můžete na dokonalé dva dny na Svachovce - golf v kiltech, ochutnávky skotské Glenfiddich nebo dudáka při odpalu prvního flajtu ... Navíc, procházka nočním Krumlovem po pamětihodnostech a barech jistě bude silným turistickým zážitkem ... :-)

Skotské Hry Sychrov Open

19.srpna 2016 - Třetí letošní turnaj jsme hráli na Ypsilonce jako součást Skotských Her Sychrov 2016. Dočkali jsme se zatím největšího počtu účastníků, nejkvalitnějších výsledků na skvěle připraveném hřišti a parádní skotské atmosféry ... Výsledky na serveru ČGF najdete ZDE, tradičně uvádádíme absolutního vítěze: Filip Čechura šel +1 a výsledkem 73 zaslouženě bral křišťálovou trofej a lahev 18ti leté skotské Glenfiddich. Nejlepší dámou byla grabštejnská Dominika Burdová s krásnými 82 ranami. Gratulujeme nejlepším a všem děkujeme za vytvoření sportovní i společenské atmosféry akce.

První turnaj Grant´s Tour - Beřovice

19.5.2016 Beřovice - Nádherné počasí a dokonalá atmosféra - to byl první turnaj letní Grant´s Whisky&Kilt Golf Tour v Beřovicích. Většina z nás sice zahrála více ran, resp. méně bodů, než by jsme si přáli, ale to v náročných Beřovicích není neobvyklé ...

Reprezentujeme náš klub!

Reprezentační tým Whisky&Kilt Golf Clubu vyrazil na prestižní turnaj "12 Mens of Tyne" v pátek 8.dubna do Českého Krumlova. Akci ve skotském stylu pořádala stejnojmenná společnost, sdružující přátele whisky a golfu. Skvělá akce na jednom z nejzábavnějších hřišť v Čechách! Výsledkem jsme, bohužel, díru do světa neudělali, ale důstojně jsme náš klub reprezentovali alespoň po společenské stránce ... :-). Co nejdříve vám více fotek přineseme v galerii. Milan, Slávek, Vašek a Mirek.

 

Známe celkové pořadí Grant´s Indoor Tour 2016

Celkem pět turnajů na simulátorech na Černém Mostě určilo konečné pořadí Grant´s Indoor Golf Tour 2016. Historicky prvním vítězem je Petr Brňák, který ovládl nejen všechny turnaje hrané na rány, ale i v turnajích s vyrovnáním figuroval na přednch místech. Také celkově druhý, Pavel Svoboda, těžil především z vyrovnaných výsledků ve všech turnajích.

Celkové pořadí zajímavě "upravilo" škrtnutí nejhoršího výsledku z pěti, ale ještě větší vliv nakonec měli "Žolíci", kteří zdvojnásobovali bodový zisk z turnaje. Díky tomu, například Věra Trlová, po posledním turnaji přeskočila hned o několik míst směrem vzhůru na konečné třetí ... 

Děkujeme všem za účast a podporu Centra Paraple, díky tomu předáme 7.050 Kč!

Těšíme se na rozhovor s medailisty, který přineseme v nejbližším Magazínu WHISKY, KILT & GOLF.

Kompletní výsledkový servis Tour najdete ZDE.

Druhý indoorový turnaj Whisky&Kilt: vítězní Světlana a Vláďa

Až dramatickým závěrem na posledních čtyřech jamkách rozhodli Světlana Kerhartová a Vláďa Bartoš o svém seznačním vítězství o pouhou "polovinu" rány před druhými v pořadí, Vláďou Lacinou s Milanem Zemanem, a necelou ránu před bronzovými Peterem Stacho s Milanem Hroudou ... Skvělá účast přinesla, v tomto kole, 1.300 Kč pro Centrum Paraple. Více ZDE.

První indoorový turnaj Whisky&Kilt Golf Clubu zná vítěze!

Petr Brňák je historicky prvním vítězem indoorových turnajů Whisky&Kilt Golf Clubu! Výkonem 75 brutto, ale především  62,7 po odečtu hendikepu 12,4, si Petr zajistil prvních 16 bodů do tabulky Tour. Druhý Milan Zeman zaostal o ránu (brutto 87, netto 63,9), třetím v pořadí je Vláďa Bartoš (brutto 95, netto 69,7). Více nejen o prvním kole, ale o celé Grant´s Indoor Golf Tour najdete ZDE.

1.1.2016 - Zahajujeme Grant´s Indoor Golf Tour 2016

V pátek 8.ledna zahajuje prvním kolem pětiturnajová zimní klubová Tour. Ve spolupráci se společností RÉMY-COINTREAU a značkou whisky GRANT´S je připraveno 5 turnajů v různých formátech. ZDE najdete pozvánku s propozicemi, na serveru ČGF jsou všechny turnaje vypsány a připraveny pro vaši registraci! Těšit se, kromě hry, můžete na ochutnávky jednotlivých whisky Grant´s a stylové ceny pro nejlepší účastníky.

19.10.2015 - Klubovna je Vám k dispozici

Počínaje čtvrtkem 19.listopadu 2015 bude klubový prostor ve Whisky&Kilt Clubu vyhrazen členům Golf Clubu a jejich hostům. Nejen během klubových čtvrtků, ale kdykoliv jindy, mohou členové Whisky&Kilt Golf Clubu využívat slevu 20% na konzumaci.

Protože prostory klubu nejsou otevřeny každý den, je třeba, aby jste si v jiné dny, než čtvrtky, předem ověřili, zda je klub otevřen. 

14.10.2015 - První klubový trip: Skotsko - podzim 2015

První klubový golfový trip je tady! Pravda, v polovině listopadu, je určen opravdovým srdcařům, ale protože v rámci úspěšného prvního klubového turnaje 6.10. ve Mstěticích jsme zaregistrovali několik zájemců o tento výjezd, v Událostech 2015/2016 na hlavní liště najdete základní propozice.

7.10.2015 - W&K G.C. Scottish Classic má prvního vítěze!

Na skvěle připraveném mstětickém linksu proběhl včera první turnaj Whisky&Kilt Golf Clubu. Na putovní trofej bude umístěn štítek se jménem prvního vítěze - Marka Roztočila. Počasí typicky skotské, servis klubové restaurace a recepce dokonalý, účastníci skvělí - to vše znamenalo jedinečnou atmosféru, v kterou jsme tiše doufali během měsíčních příprav této premiérové akce. Trofej je vystavena v klubovně Whisky&Kilt Clubu v Legerově 26, kam jsou všichni účastníci srdečně zváni a kde na ně a jejich doprovod čeká sklenička 18ti letého Glenfiddichu. Všem děkujeme za krásný turnaj a těšíme se na viděnou!

1.9.2015 - Whisky&Kilt Golf Club Scottish Classic 2015

 

Historicky první turnaj klubu jsme z technických důvodů přesunuli na linksové hřiště do Mstětic u Prahy. Hrát se bude samozřejmě v kiltech (pro tento turnaj zdarma zapůjčíme) a styl akce dotvoříme nezbytnou skotskou, Haggisem po hře a muzikou ... Chcete hrát s námi? ZDE najdete pozvánku.

21.9.2015 - Golf poprvé na Skotských hrách Sychrov.

 

Poprvé v patnáctileté historii Skotských Her Sychrov byla jejich součástí ukázka golfu. Ten patří společně s whisky a kiltem k národnímu "pokladu" Skotska. Tisíce návštěvníku her prošly během dne kolem našeho stánku, stovky si golf vyzkoušely, z toho většina držela hůl porvé v životě. Součástí prezentace byla i soutěž v přihrávce na 50m pro příchozí a exhibiční souboj golfisty a lukostřelce v přesnosti střelby na 90m. Výtěžek obou soutěží jsme věnovali Centu Paraple. 

Please reload

bottom of page